Poznaj składkę Kup online
Szukasz ubezpieczenia? Zadzwoń:
800 007 750
Masz już polisę i pytania? Zadzwoń:
22 279 07 77

Z kim mogę porozmawiać o ubezpieczeniu na życie online?

wtorek, 28 czerwca 2022

Wybór i kupienie polisy na życie jest ważną decyzją, dlatego przed jej podjęciem, warto porozmawiać zarówno z rodziną, jak i doradcą. W obecnych czasach wiele firm ubezpieczeniowych oferuje klientom możliwość kupienia ubezpieczenia na życie online.

Dowiedz się, dlaczego warto kupić ubezpieczenie na życie online za pośrednictwem 4Life Direct.

Co to znaczy kupić ubezpieczenie na życie?

Ubezpieczenie na życie to rodzaj umowy zawieranej z firmą ubezpieczeniową. W sytuacji śmierci ubezpieczonego, ubezpieczyciel wypłaca określoną kwotę osobom uposażonym, zgodnie z zawartą umową. Uposażeni mogą przeznaczyć otrzymane pieniądze na pokrycie różnych wydatków, w tym kosztów pogrzebu, opłacenie czynszu, edukację dzieci oraz wiele innych.

Tego rodzaju ubezpieczenie ma na celu zapewnienie wsparcia finansowego rodzinie po stracie bliskiej osoby. Za pośrednictwem 4Life Direct możesz kupić ubezpieczenie na życie przez telefon lub online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Jak kupić ubezpieczenie na życie online?

Za pośrednictwem  4Life Direct możesz kupić ubezpieczenie na życie przez Internet. Wystarczy kliknąć tutaj i postępować zgodnie z instrukcjami na stronie.

Konieczne będzie podanie pewnych informacji, dlatego warto przygotować wcześniej dokumenty takie jak np. dowód osobisty. Pośredniczymy w sprzedaży polis ubezpieczeniowych na życie, m.in. Bezterminowego Ubezpieczenia na Życie „Moi Bliscy”. Po wypełnieniu formularza i zaakceptowaniu niezbędnych warunków dokumenty są wysyłane na adres e-mail, a polisa ubezpieczeniowa dostarczana jest przez kuriera. 

W celu kupienia ubezpieczenia na życie online za pośrednictwem 4Life Direct, wystarczy komputer, telefon lub tablet z dostępem do Internetu. Jeśli chcesz się ubezpieczyć, złóż wniosek online tutaj.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.