Poznaj składkę Kup online
Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach

Zastanawiasz się, jak możesz zapewnić bezpieczeństwo finansowe swoim dzieciom?

środa, 03 sierpnia 2022

Co można zrobić, by miały wsparcie pieniężne, gdyby np. zdarzyło się nieszczęście i Ciebie zabrakło? Opieka nad dziećmi to nie tylko dbanie o ich bieżące potrzeby. Warto również pomyśleć o tym, jak można zatroszczyć się o ich przyszłość.

Zostanie rodzicem jest ważnym życiowym etapem, który wiąże się z ważnymi obowiązkami. Jest  wiele rzeczy, o których należy pomyśleć i dostosować się do nowego trybu życia. 

Każdy rodzic chce wychować swoje dziecko najlepiej, jak potrafi i mieć pewność, że będą miały wszystko, czego potrzebują, by odnieść sukces w życiu. W jaki sposób można zapewnić im wsparcie, nawet jeśli nie będzie nas już w pobliżu? Dzięki ubezpieczeniu na życie, Twoi podopieczni mogą otrzymać nawet do 150 000 zł.

W jaki sposób ubezpieczenie na życie zapewni wsparcie finansowe dziecku? 

Ubezpieczenie na życie warto mieć bez względu na to, czy i ile ma się dzieci. Taka ochrona zapewnia wsparcie rodzinie i daje poczucie stabilności finansowej

Ubezpieczenie na życie jest zawsze zalecane, jeśli masz dzieci. W końcu chcesz dać poczucie stabilności finansowej swoim najbliższym w przypadku Twojej nieoczekiwanej śmierci. Ubezpieczenie na życie może zapewnić wsparcie finansowe Twoim dzieciom w przypadku, gdy Ciebie już nie będzie.

Jakie ubezpieczenie na życie warto kupić?

Wysokość sumy ubezpieczenia jest wybierana indywidualnie, a w Bezterminowym ubezpieczeniu na życie „Moi Bliscy” umowę ubezpieczenia można zawrzeć nawet do sumy 150 000 zł. Decydując się na konkretną sumę, warto wziąć pod uwagę m.in.:

  • ilość dzieci,
  • kondycję finansową,
  • ilość posiadanych pożyczek i kredytów.

Niezależnie od Twojej sytuacji finansowej, warto upewnić się, czy ubezpieczenie na życie jest zawarte na wystarczającą sumę, aby pokryć potrzeby finansowe Twojej rodziny. Możesz spróbować samemu to obliczyć, ale łatwiej jest znaleźć doradcę, który poprowadzi Cię przez ten proces. W ten sposób możesz zyskać spokój, o to, że Twoja rodzina będzie miała wsparcie finansowe, gdy Ciebie zabraknie.

Skontaktuj się z 4Life Direct już dziś i dowiedz się więcej o ubezpieczeniu na życie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

kobieta i mężczyzna czytają informacje