Poznaj składkę Kup online
Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach
para seniorów myśląca o przyszłośći

Żyj i odejdź z godnością. Ubezpieczenie na życie jako jedno z rozwiązań.

środa, 04 listopada 2020

Obawiasz się, czy po Twojej śmierci, bliscy będą mieli fundusze na pokrycie kosztów pogrzebu? Bezterminowe ubezpieczenie na życie może zapewnić wsparcie bliskim w trudnych dla nich momentach życiowych.

Pewnych rzeczy na tym świecie jest tylko kilka. Jedną z nich jest to, że nasz czas na ziemi jest ograniczony. Każde ludzkie życie kiedyś się zakończy, a unikanie tego tematu nie uchroni nas przed nieuniknionym. Śmierć jest częścią naszego życia.

Te słowa mają na celu zwrócenie uwagi na kilka zagadnień i skłonienie do przemyśleń. Postaramy się podpowiedzieć Ci, jak najdłużej cieszyć się zdrowiem, dobrym samopoczuciem i bliskimi. Ze spokojem, że z wyprzedzeniem zadbałeś o wszystko, co jest potrzebne.

Nie chcę być „ciężarem” dla najbliższych

Starzenie się przynosi różne obawy. Jedną z nich jest utrata zdolności dbania o siebie i polegania na innych. W historii kilka pokoleń żyło razem, a młodzi automatycznie opiekowali się rodzicami. Dzisiejsze czasy są inne. Rodzice często są pozostawieni sami sobie, próbując dostosować się do dynamicznego świata i zarządzać rosnącymi kosztami życia. Nie być uciążliwym dla najbliższych staje się ich największym strachem.

para seniorów

Ubezpieczenie na życie oferowane za pośrednictwem 4Life Direct jako proste rozwiąznie

Przezorny, zawsze ubezpieczony to znany cytat, a jeśli chodzi o finanse, to jest on bardzo ważny. Istnieje wiele opcji i może nadszedł czas, aby rozważyć niektóre z nich. Szereg produktów zapewnia ochronę i zabezpieczenie finansowe na najtrudniejsze czasy. Zawierając umowę, możesz wybrać osobę godną zaufania, która otrzyma wypłatę świadczenia. Umowę możesz zawrzeć bez wychodzenia z domu i spotykania się z nikim. Dowiedz się więcej https://www.4lifedirect.pl/ lub zadzwoń do nas pod numer 800 007 750.

Skontaktuj się z 4Life Direct już dziś zapewnij bezpieczeństwo finansowe bliskim dzięki ubezpieczeniu na życie zawartemu za pośrednictwem 4Life Direct.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

kobieta i mężczyzna czytają informacje