Poznaj składkę Kup online

4Life Direct – sprawdź opinie

czwartek, 03 sierpnia 2023

Zastanawiasz się nad kupieniem ubezpieczenia na życie dla siebie, rodziców lub dziadków? Chcesz mieć pewność, że osoby, które uposażysz do obioru świadczenia otrzymają pieniądze zgodnie z zawartą umową? Przed podjęciem decyzji warto poznać opinie osób, które były uposażone w polisie na życie.

Jakie są opinie osób uposażonych o 4Life Direct i procesie wypłaty świadczenia?

Dorota, 57 lat, Katowice
Bardzo jestem zadowolona, szybko było zrealizowane, nie mam żadnych zastrzeżeń i uwag. Wszystko było w porządku, w jak najwyższym poziomie. Bardzo szybko to było.

Barbara, 49 lat, Częstochowa
Moim zdaniem wszystko ok, szybko, sprawnie, byłam zadowolona. Nie było żadnego problemu, wydrukowałam sobie w domu, wszystko ok. Szybko i sprawnie.

Kazimierz, 69 lat, Strumień
Nie było problemów, wszystko było w porządku. Nie mam żadnych uwag, bardzo miła obsługa jest, nie mam co narzekać.

Marzanna, 53 lata, Nacpolsk
Bardzo dobrze, sprawnie przede wszystkim. Żadnych problemów. Bardzo szybko.

Marta, 36 lat, Pruszków
Uważam, że bardzo sprawnie. Konsultant, w dniu kiedy zadzwoniłam i poinformowałam o śmierci, był bardzo uprzejmy i poinformował mnie co i jak trzeba wszystko zrobić, naprawdę byłam pod wrażeniem. Bardzo szybko, kwestia kilku dni, więc też super. Wszystko było jasne, raz dwa trzy. Była też możliwość zeskanowania i wysłania mailem, więc to też było super, rewelacja.

Monika, 54 lata, Warszawa
Żadnych problemów nie było, byłam osobiście, bardzo mili ludzie, załatwione ok. żadnych problemów, naprawdę wszystko jest wzorowo. Ja przynajmniej jestem bardzo zadowolona. Nie było długo. 

Agnieszka, 42 lata, Myszków
Ja jestem akurat zadowolona, od momentu złożenia papierów bardzo szybko jest wypłacone. Jestem zadowolona.

Mariusz, 53 lata, Jaworzno
Bezproblemowo i bardzo mi się to podobało, że było online. Wszystko jest czytelnie, jestem bardzo zadowolony. Kontakt był błyskawiczny, telefoniczny i mailowy -wszystko było idealnie. Bardzo pozytywnie.

Halina, 63 lata, Bielawa
Absolutnie żadnych problemów, bardzo szybko, profesjonalnie, jak najbardziej zadowolona jestem bardzo. Zgodnie z tym co było w umowie napisane, wypłacone pieniądze bez żadnego problemu – po dostarczeniu dokumentów oczywiście. Bez problemu, bardzo przyjaźni, fajni konsultanci, pomocni. Zgodnie z tym co było napisane w umowie, po dostarczeniu dokumentów w przeciągu chyba 24 godzin wpłynęły pieniądze na konto.

4Life Direct opinie – co uposażeni sądzą o procesie wypłaty świadczenia?

Agata, 51 lat, Zaborów
Szybko i sprawnie, informacje konkretnie, zwięźle podane, także bardzo zadowolona byłam. Szybko, konkretnie. Wręcz byłam zaskoczona szybkością reakcji Państwa.

Irena, 68 lat, Łódź
Powiem, że było szybko i sprawnie. Nie mogę narzekać. Nie spodziewałam się, że tak szybko będzie załatwione. 

Klaudia, 20 lat, Łódź
Proces był bardzo szybki, więc jestem zadowolona. Było wszystko w porządku. Obsługa profesjonalna, wszystko co chciałam się dowiedzieć, to dowiedziałam. Od przesłania dokumentów, 24 godziny nie minęły i były pieniążki na koncie. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie.

Zofia, 68 lat, Warszawa
Ja uważam, że super, bardzo szybko, nie spodziewałam się, że to tak prędko będzie. Z konsultantem, z którym rozmawiałam to tak mnie pokierował, tak mi pomógł, że naprawdę bezproblemowo, super.

Kamila, 33 lata, Poznań
Wszystko było bardzo w porządku, bardzo szybko, zaskakująco szybko, profesjonalnie, bez problemu i miła obsługa.

Lucyna, 57 lat, Łódź
Żadnych zastrzeżeń, bardzo szybciutko. Nie narzekam. Złożyłam papiery i w zasadzie chyba na następny dzień były pieniądze.

Anna, 41 lat, Ostrołęka
Bardzo dobrze. Szybko, nie było problemów, naprawdę super. Nie było problemów z niczym.

Ewa, 64 lata, Warszawa
Nie było żadnych problemów, przebiegło to szybko, sprawnie, bez jakichkolwiek komplikacji. To co było potrzebne, złożyłam wymagane dokumenty i dosłownie w ciągu paru dni nastąpiła wypłata odszkodowania. Było to szybko, sprawnie i bezbłędnie załatwione. W pierwszym kontakcie uzyskałam wszelkie wyczerpujące informacje, które były potrzebne i wszelkie dokumenty jakie tam miałam złożyć, dostałam dodatkową informację na maila. Wszystko było objaśnione szczegółowo przy pierwszym kontakcie, nie było żadnych problemów.

Dlaczego warto wybrać Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie Moi Bliscy?

  • To polisa, którą kupisz bez względu na stan zdrowia. Podczas zawierania umowy ubezpieczenia nie są zadawane pytania o przebyte lub aktualne choroby i nie ma ankiet medycznych.
  • Możesz się ubezpieczyć aż do 50 000 zł, a wypłata świadczenia sięgnąć może nawet 150 000 zł.
  • Zlecenie wypłaty świadczenia następuje w ciągu 24 godzin (dni robocze) od dostarczenia kompletu wymaganych dokumentów i zaakceptowaniu roszczenia.
  • Ochrona trwa do końca życia, jeśli opłacane są składki.
  • Wysokość składek jest stała i nie zmienia się bez względu na wiek czy stan zdrowia.
  • Ochrona obejmuje nie tylko śmierć naturalną, ale także zgon w wyniku chorób lub śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku.
  • W każdej chwili możesz wnioskować o zwiększenie swojej sumy ubezpieczenia.
  • Ubezpieczyć możesz także swojego współmałżonka lub partnera.
  • Uposażyć możesz dowolną liczbę osób.
  • Ubezpieczysz się bez wychodzenia z domu – telefonicznie lub online

Dowiedz się więcej o Bezterminowym Ubezpieczeniu na Życie „Moi Bliscy” i porozmawiaj z konsultantem, dzwoniąc pod bezpłatny numer infolinii 800 007 750 w godz. 8:00 – 19:00 od poniedziałku do piątku.

Polub nas na Facebooku

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.