Poznaj składkę Kup online
Szukasz ubezpieczenia? Zadzwoń:
800 007 750
Masz już polisę i pytania? Zadzwoń:
22 279 07 77

Co obejmuje polisa „Moi Bliscy”?

poniedziałek, 20 czerwca 2022

Polisa „Moi bliscy” może być polisą ubezpieczeniową na życie, której potrzebujesz. Ważne jest, aby Twoja rodzina była zabezpieczona w przypadku Twojego odejścia. Żyjemy w niepewnych czasach, a śmierć może zdarzyć się w każdej chwili. W tym niestabilnym okresie ważne jest, aby chronić siebie i swoich najbliższych. Podejmując niezbędne środki ostrożności, można zapewnić bezpieczeństwo swoim bliskim. Dzięki ubezpieczeniu na życie Twoja rodzina jest chroniona na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń.

Posiadając polisę ubezpieczeniową na życie, zapewniasz swojej rodzinie bezpieczeństwo. Wiedzą, że jeśli zdarzy się coś niefortunnego, istnieje plan, który ich chroni.

Co to jest ubezpieczenie na życie na czas nieokreślony?

Bezterminowe ubezpieczenie na życie jest rodzajem stałego ubezpieczenia na życie. Ubezpieczenie na życie na czas nieokreślony zapewnia ochronę na całe życie ubezpieczonego.

Tak długo jak opłacane są składki, ubezpieczony jest objęty ochroną, docelowo przez całe życie. Bezterminowe ubezpieczenie na życie jest bardzo ważne, ponieważ zapewnia świadczenie na wypadek śmierci. Inne polisy zapewniają świadczenie pośmiertne tylko wtedy, gdy ubezpieczony umrze w określonym terminie (np. w trakcie trwania 5-letniej ochrony lub do osiągnięcia określonego wieku).

Polisa „Moi Bliscy” jest rodzajem bezterminowego ubezpieczenia na życie.

Czym jest polisa „Moi Bliscy” oferowana za pośrednictwem 4Life Direct?

Polisa „Moi Bliscy”  dostępna za pośrednictwem 4Life Direct zapewnia Ci ochronę na całe życie. Polisa ta gwarantuje, że składki pozostaną niezmienne. Dzieje się tak niezależnie od wszelkich zmian w rodzaju wykonywanej pracy, miejscu zatrudnienia czy stanie zdrowia. Składka jest stała i nie ulegnie zmianie do końca życia ubezpieczonego. Jej wysokość jest zależna m.in. od wieku ubezpieczonego w momencie wejścia w życie polisy.

Jaką ochronę zapewnia polisa „Moi Bliscy”?

Polisa „Moi Bliscy” zapewnia wsparcie finansowe dla Twoich bliskich w momencie Twojej śmierci. Suma ubezpieczenia może wynosić do 50 000 zł. W przypadku śmierci ubezpieczonego w wyniku nieszczęśliwego wypadku, świadczenie jest równe trzykrotności sumy ubezpieczenia. Twoi bliscy mogą otrzymać  do 150 000 zł, jeśli zginiesz w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Dzięki ubezpieczeniu „Moi Bliscy” nie musisz odpowiadać na pytania dotyczące Twojego stanu zdrowia. Jeśli śmierć ubezpieczonego w ciągu pierwszych 24 miesięcy nie jest związana z nieszczęśliwym wypadkiem, świadczenie jest równe sumie składek wpłaconych za ubezpieczonego do dnia śmierci. Po upływie 24 miesięcy świadczenie wypłacane jest w wysokości wybranej  sumy ubezpieczenia, również w przypadku śmierci naturalnej.

Ile kosztuje polisa „Moi Bliscy”?

Koszt ubezpieczenia na życie może być różny. Składki ustalane są na podstawie kilku różnych czynników, takich jak wiek, zdrowie czy styl życia osoby ubezpieczonej.

Młodsi posiadacze polisy zazwyczaj płacą niższe składki. Suma ubezpieczenia , którą wybierzesz, również wpływa na wysokość składek. Im wyższe sumy ubezpieczenia wybierzesz, tym wyższe będą Twoje składki. Skontaktuj się z 4Life Direct aby uzyskać indywidualną wycenę. Jeden z naszych konsultantów pomoże Ci ustalić sumę ubezpieczenia odpowiednią do Twoich potrzeb.

Co wyklucza ubezpieczenie na życie?

Ubezpieczenie na życie jest ważne, ponieważ zapewnia ochronę finansową dla Twoich bliskich. Należy pamiętać, że ubezpieczenie na życie ma pewne klauzule wyłączające ochronę.

W zależności od rodzaju ubezpieczenia wykluczeniem w ubezpieczeniu na życie mogą być niebezpieczne zawody czy też uprawianie ekstremalnych sportów . Jeśli posiadacz polisy umrze podczas wykonywania niebezpiecznego zajęcia, świadczenie z tytułu śmierci może nie zostać wypłacone.

Niektóre polisy ubezpieczeniowe na życie mogą również wykluczać zgony wynikające z wcześniej istniejących stanów zdrowia. W przypadku polisy “Moi Bliscy” dostępnej za pośrednictwem 4Life Direct tak nie jest. W ubezpieczeniu tym nie  wypełnia się  ankiet medycznych czy też ubezpieczony nie poddaje  się badaniom medycznym podczas ubiegania się o ubezpieczenie.

Składając wniosek o ubezpieczenie na życie, należy uważnie przeczytać warunki. Warto dobrze zrozumieć ograniczenia ochrony ubezpieczeniowej, aby zdecydować, co jest najlepsze w danej sytuacji.

Dlaczego ubezpieczenie na życie jest ważne?

Ubezpieczenie na życie daje pewność, że Twoja rodzina będzie miała wsparcie finansowe, gdy umrzesz. Jeśli masz ubezpieczenie na życie, Twoi bliscy nie będą musieli borykać się z problemami finansowymi. Po Twojej śmierci świadczenie z tytułu śmierci może być wykorzystane na wszelkie wydatki Twoich bliskich. Ubezpieczenie na życie zapewnia zatem Twojej rodzinie bezpieczeństwo finansowe w przypadku Twojej śmierci.

Poniżej wymieniono niektóre sytuacje, na które może być przeznaczone świadczenie z tytułu śmierci w ramach ubezpieczenia na życie. Mogą to być np.:

 • koszty pogrzebu.
 • pożyczki i kredyty.
 • zadłużenie z kart kredytowych.
 • koszty opieki medycznej.
 • koszty edukacji.
 • oszczędności na emeryturę.

Czy masz członków rodziny lub przyjaciół, którzy liczą na Twoje wsparcie finansowe? Czy masz zobowiązania finansowe, które w przypadku Twojego odejścia zostałyby przekazane Twoim bliskim? Jeśli odpowiedziałeś „tak” na którekolwiek z tych pytań, potrzebujesz ubezpieczenia na życie. Ubezpieczenie na życie nie tylko zapewnia poczucie spokoju, ale również bezpieczeństwo finansowe.

Gdzie mogę uzyskać korzystne ubezpieczenie na życie w Polsce?

Niektórzy pracodawcy w Polsce mogą oferować ubezpieczenie na życie jako dodatkowy benefit dla pracownika. Jeśli jesteś obecnie zatrudniony, sprawdź u swojego pracodawcy, czy zapewnia Ci ubezpieczenie na życie.

Jeśli Twój pracodawca nie zapewnia ubezpieczenia na życie, nie ma powodu do zmartwień. Możesz kupić przystępne cenowo ubezpieczenie na życie za pośrednictwem 4Life Direct.

Za pośrednictwem 4Life Direct  Polacy mogą kupić proste, przystępne cenowo Ubezpieczenie na Życie. Tak, by Polacy mieli możliwość zapewnienia swoim rodzinom bezpiecznej i spokojnej przyszłości.

4Life Direct jest częścią 4Life International Group. Grupa 4Life International ma siedzibę w Londynie i działa na różnych rynkach. Do tej pory grupa obsłużyła już ponad 2 miliony klientów. Oddział 4Life Direct w Polsce został otwarty w 2009 roku.

Do niektórych korzyści z ubezpieczenia na życie “Moi Bliscy” oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct należą:

 • brak ankiet medycznych przy zawieraniu umowy ubezpieczenia
 • umowa na czas nieokreślony.
 • stałe składki: w trakcie trwania umowy składki nie ulegają zmianie.
 • zlecenie wypłaty w 24 godziny: wiemy, jak ważne są szybkie wypłaty i dlatego, dokonujemy zlecenia wypłaty świadczenia z tytułu śmierci w ciągu 24 godzin (dni robocze) od zaakceptowania wniosku o wypłatę ubezpieczenia.
 • wnioskować o zawarcie umowy ubezpieczenia mogą osoby w wieku 40-85 lat.

Kup teraz ubezpieczenie na życie

Proces zakupu ubezpieczenia na życie jest prosty. Wszystko, co musisz zrobić, to skontaktować się z 4Life Direct już dziś. Przeprowadzimy Cię przez cały proces i przedstawimy wszystkie opcje. Możesz być pewien, że wybrałeś polisę na życie, która będzie najlepsza dla Ciebie i Twojej rodziny.

Złóż wniosek online

Ułatwiliśmy proces uzyskania wyceny ubezpieczenia na życie. Kliknij tutaj i wypełnij formularz kontaktowy. Jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe.

Jeśli wolisz zadzwonić, to możesz skorzystać z bezpłatnego numeru: 800 007 750. Godziny pracy naszego biura: od poniedziałku do piątku 8:00 – 19:00

Warto przygotować się na przyszłość Ubezpieczenie na życie staje się proste dzięki polisie „Moi Bliscy”. Skontaktuj się z 4Life Direct już dziś, aby kupić ubezpieczenie na życie.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.