Poznaj składkę Kup online
Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach

Co obejmuje ubezpieczenie na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku?

sobota, 24 września 2022

W poniższym artykule 4Life Direct wyjaśnia, co obejmuje polisa na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku. Ubezpieczenie na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku to rodzaj polisy, która gwarantuje wypłatę świadczenia w razie śmierci ubezpieczonego w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Dana polisa jest oferowana za darmo dzięki 4Life Direct. Świadczenie wypłacane w razie śmierci ubezpieczonego może zostać przeznaczone na pokrycie wszelkich niezbędnych wydatków jak koszty pogrzebu, rachunki,  artykuły spożywcze, media lub inne opłaty.

Jak sama nazwa wskazuje, ubezpieczenie na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku to rodzaj polisy, która gwarantuje wypłatę świadczenia w razie śmierci ubezpieczonego w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Dzięki 4Life Direct Polisa na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku z sumą ubezpieczenia 10 000 zł jest bezpłatna dla ubezpieczonego. Ochrony ubezpieczeniowej udziela ubezpieczyciel Generali Życie TU S.A. Można oczywiście kupić dodatkowe ubezpieczenie, aby przedłużyć ochronę lub zwiększyć sumę ubezpieczenia.

Co obejmuje ubezpieczenie?

Świadczenie z ubezpieczenia na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku jest wypłacane w razie śmierci w wyniku wypadku. Niestety, nieszczęśliwy wypadek może przydarzyć się każdemu. Polisa na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku obejmuje takie zdarzenia jak m.in. śmierć w wyniku:

·         Wypadków samochodowych

·         Porażenia prądem

·         Utonięć

·         Pożarów

·         Wypadków w domu

To ochrona ubezpieczeniowa z sumą ubezpieczenia 10 000 zł na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku oraz 100 zł w przypadku śmierci z przyczyn naturalnych. Choć nie mamy kontroli nad tym, co może nas spotkać, możemy się na to przygotować. 

Jeśli Twoja rodzina polega na Twoich zarobkach w kwestii codziennych wydatków, ubezpieczenie na życie pomoże im finansowo, gdy Ciebie zabraknie. Świadczenie wypłacane z polisy w razie śmierci ubezpieczonego może zostać przeznaczone na pokrycie kosztów pogrzebu, artykułów spożywczych, mediów lub innych potrzeb. Jeśli Twoje zarobki są dla Twojej rodziny jedynym źródłem dochodów, ubezpieczenie pomoże Ci zabezpieczyć ich przyszłość finansową.

Otrzymaj darmowe ubezpieczenie na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku

Wierzymy, że Polacy powinni mieć ubezpieczenie. Zyskaj bezpłatną dla Ciebie ochronę ubezpieczeniową z sumą ubezpieczenia 10 000 zł na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku i 100 zł za śmierć naturalną. Nie czekaj, chroń swoich bliskich. Już dziś wypełnij formularz dostępny na stronie tutaj.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

kobieta i mężczyzna czytają informacje