Poznaj składkę Kup online
Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach

Co to jest „Ochrona Szpitalna”?

wtorek, 26 lipca 2022

Jest to ubezpieczenie na życie i na wypadek pobytu w szpitalu. Dzięki ubezpieczeniu „Ochrona Szpitalna” Generali Zycie TU S.A. dodatkowe koszty związane z pobytem w szpitalu mogą być mniejszym obciążeniem finansowym.

Ubezpieczenie „Ochrona Szpitalna” oferowane za pośrednictwem 4Life Direct pozwoli Ci skupić się na powrocie do zdrowia. Oznacza to, że nie będziesz musiał się martwić o swoje bezpieczeństwo finansowe.

Czy jesteś głównym żywicielem rodziny lub prowadzisz własną działalność gospodarczą?

W takim przypadku może pojawić się dodatkowy stres finansowy, z którym będziesz musiał sobie poradzić podczas pobytu w szpitalu. Dzięki dziennemu świadczeniu z ubezpieczenia „Ochrona Szpitalna” możesz zmniejszyć stres związany z dodatkowymi kosztami.

Polisa pomaga wesprzeć finansowo ubezpieczonego podczas pobytu w szpitalu. Posiadając ubezpieczenie „Ochrona Szpitalna”, możesz skupić się na najważniejszej rzeczy – swoim powrocie do zdrowia.

Dlaczego potrzebujesz ubezpieczenia na życie i na wypadek pobytu w szpitalu „Ochrona Szpitalna”?

Pobyt w szpitalu może się wiązać z dodatkowymi kosztami, zwłaszcza gdy trzeba spędzić w nim wiele nocy. Możesz być chory lub ulec wypadkowi i wymagać hospitalizacji. Kto pokryje opłaty, jeśli pojawią się dodatkowe koszty? Świadczenie z ubezpieczenia „Ochrona Szpitalna” możesz przeznaczyć na dowolny cel np. na pokrycie wydatków związanych  z dodatkowymi kosztami związanymi z pobytem w szpitalu, rehabilitacją czy innymi niezbędnymi wydatkami. Twoje dzienne świadczenie może wynieść nawet 200 zł.

Podstawowe informacje o ubezpieczeniu „Ochrona Szpitalna”

 • wiek przystąpienia: 18-75 lat.
 • czas trwania: terminowy, 5 lat (z możliwością odnawiania co 5 lat umowy aż do 80. roku życia).
 • suma ubezpieczenia: dzienne świadczenie szpitalne 100 zł, 150 zł, 200 zł; w przypadku dzieci do 5 roku jest 50% wypłaty.
 • okres karencji: brak w przypadku pobytu szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku, a 6 miesięcy w przypadku nowo powstałych chorób.
 • dostępne warianty: indywidualny, małżeński / partnerski lub rodzinny.

Świadczenie z tytułu ubezpieczenia „Ochrona Szpitalna” naliczamy od pierwszego dnia pobytu w szpitalu (nie licząc dnia wypisu)  i obejmuje do 20 dni z tytułu jednej choroby lub wypadku. Świadczenie wypłacane jest w ciągu 7 dni roboczych od momentu zaakceptowania dokumentów. Środki otrzymane z ubezpieczenia szpitalnego możesz przeznaczyć na dowolny cel. W “Ochronie Szpitalnej” otrzymujesz dzienne świadczenie za pobyt w szpitalu, które możesz przeznaczyć dowolnie, np. na dodatkowe opłaty związane z leczeniem.

Jaka jest cena ubezpieczenia „Ochrona Szpitalna”?

Składka będzie zależała od różnych czynników. Składki ubezpieczeniowe są zazwyczaj niższe dla młodszych osób. Składka na “Ochronę Szpitalną” zależy m.in. od:

 • wieku: Twój wiek jest ważnym czynnikiem. Składki ubezpieczeniowe mogą być wyższe dla osób starszych.
 • wysokości wybranego świadczenia dziennego : w przypadku niektórych polis można wybrać wysokość świadczenia. Im wyższa kwota świadczenia, tym wyższe będą składki.

Aby uzyskać wyliczenie składki, skontaktuj się z 4Life Direct.

W jakim wieku najlepiej kupić ubezpieczenie „Ochrona Szpitalna”?

Można je kupić mając od 18 do 75 lat. Życie jest nieprzewidywalne, nigdy nie wiadomo, kiedy możemy wymagać hospitalizacji . „Ochrona Szpitalna” zapewni Ci dzienną wypłatę świadczenia, kiedy jej będziesz potrzebować.

Czy mogę kupić „Ochronę Szpitalną” bez przechodzenia badań medycznych?

Jeśli chcesz kupić ubezpieczenie “Ochrona szpitalna” nie musisz  wykonywać żadnych badań medycznych.

Nie musisz przechodzić badań lekarskich. Nie ma konieczności wykonywania żadnych badań ani wypełniania ankiet medycznych.

Czy ubezpieczenie „Ochrona Szpitalna” może wygasnąć?

Tak, „Ochrona Szpitalna” to ubezpieczenie terminowe. Ten rodzaj ubezpieczenia jest ważny przez 5 lat z tym, że  istnieje możliwość kontynuacji ubezpieczenia do 80 roku życia.

„Ochrona Szpitalna” wygasa również, gdy:

 • ubezpieczający zrezygnuje z umowy.
 • składki nie zostały opłacone, co spowodowało rozwiązanie umowy.
 • ubezpieczony skończy 80 lat.
 • świadczenie zostanie wypłacone za maksymalną liczbę dni pobytu w szpitalu.
 • nastąpi śmierć ubezpieczonego.

Gdzie mogę kupić ubezpieczenie „Ochrona Szpitalna”?

„Ochronę Szpitalną” możesz kupić za pośrednictwem 4Life Direct przez telefon.

Zakup ubezpieczenia na życie i na wypadek pobytu w szpitalu „Ochrona Szpitalna” przez telefon jest wygodnym procesem. Nie ma potrzeby odwiedzenia  placówki. Wszystko można załatwić telefonicznie bez wychodzenia z domu.

Jak mogę uzyskać wyliczenie składki?

Wypełnij formularz online

Kliknij tutaj i wypełnij formularz. Jeden z naszych konsultantów skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Zadzwoń do nas już dziś

Jeżeli wolisz do nas zadzwonić to wystarczy zadzwonić pod bezpłatny numer infolinii: 800 007 750. Nasi konsultanci są dostępni dla Ciebie od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 19:00.

Jakie ubezpieczenia można kupić za pośrednictwem 4Life Direct?

Dowiedz się, jakie polisy są dostępne za pośrednictwem Spółki 4Life Direct.

Bezterminowe Ubezpieczenie na życie „Moi Bliscy”

Taka polisa zapewnia ochronę do końca życia. Bezterminowe ubezpieczenie wygasa bowiem dopiero po śmierci ubezpieczonego.

Ubezpieczenie na życie i od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków

Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków zapewnia ochronę finansową w przypadku doznania obrażeń w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Pieniądze z wypłaty świadczenia możesz przeznaczyć np. na opłacenie kosztów leczenia lub innych wydatków.

Ubezpieczenie na życie i na wypadek pobytu w szpitalu „Ochrona Szpitalna”

„Ochrona Szpitalna” pomaga Ci skupić się na powrocie do zdrowia. Nie musisz się martwić o bezpieczeństwo finansowe w trakcie pobytu w szpitalu.

Terminowe ubezpieczenie na życie „Pomyśl o przyszłości Bliskich”

Terminowe ubezpieczenie na życie jest ważne przez określony czas, który wynosi pięć lat. W tym czasie osoba ubezpieczona otrzymuje ochronę. W przypadku śmierci osoby ubezpieczonej, wypłata świadczenia przysługuje uposażonemu z polisy.

Kup ubezpieczenie już dziś. Jeżeli masz pytania, porozmawiaj z konsultantem 4Life Direct już teraz.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

kobieta i mężczyzna czytają informacje