Poznaj składkę Kup online
Szukasz ubezpieczenia? Zadzwoń:
800 007 750
Masz już polisę i pytania? Zadzwoń:
22 279 07 77

Dlaczego ubezpieczenie na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku jest darmowe?

wtorek, 06 września 2022

Ubezpieczenie na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku dostępne dzięki  4Life Direct jest darmowe dla mieszkających w kraju Polaków, którzy są w wieku 18- 69 lat. Jako ubezpieczający 4Life Direct oferuje bezpłatnie objęcie ubezpieczeniem  na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku. 12-miesięcznej ochrony ubezpieczeniowej udziela ubezpieczyciel Generali Życie T.U. S.A.  

Tragiczne zdarzenia takie jak śmierć w wyniku wypadków samochodowych, porażenia prądem czy wypadków w domu zaliczają się do kategorii śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku. Wypełnij formularz na stronie, aby uzyskać darmowe dla Ciebie ubezpieczenie na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku z sumą 10 000 zł oraz 100 zł w przypadku zgonu z przyczyn naturalnych.

Polisa na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku jest całkowicie darmowa dla Ciebie. Rozumiemy, jak ważna jest ochrona ubezpieczeniowa, zwłaszcza biorąc pod uwagę niepewne czasy, w jakich przyszło nam żyć.

4Life Direct dokłada wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo finansowe rodzinom klientów w razie ich śmierci. Właśnie dlatego ubezpieczenie na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku jest oferowane za darmo dla mieszkających w kraju Polaków, którzy są w wieku 18-69 lat.

Ubezpieczenie na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku

Podobnie jak w przypadku standardowej polisy, ubezpieczenie na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku zapewni Twojej rodzinie bezpieczeństwo finansowe w przypadku Twojej śmierci.  Ubezpieczenie na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku gwarantuje wypłatę świadczenia dla uposażonego, jeśli ubezpieczony zmarł wskutek nieszczęśliwego wypadku.

Ubezpieczenie na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku można otrzymać za darmo. Jeśli zginiesz w wyniku nieszczęśliwego wypadku, uposażona osoba otrzyma 10 000 złotych.

Uzyskaj darmowe ubezpieczenie na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku

Zyskaj bezpłatną ochronę ubezpieczeniową z sumą ubezpieczenia 10 000 zł na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku oraz 100 zł w przypadku śmierci z przyczyn naturalnych. Nie czekaj, chroń swoich bliskich. Wypełnij formularz na stronie, aby uzyskać darmową dla Ciebie ochronę dzięki  4Life Direct.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.