Poznaj składkę Kup online
Szukasz ubezpieczenia? Zadzwoń:
800 007 750
Masz już polisę i pytania? Zadzwoń:
22 279 07 77

Ile kosztuje ubezpieczenie na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku?

piątek, 02 września 2022

Ubezpieczenie na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku z sumą ubezpieczenia 10 000 zł i 100 zł w przypadku zgonu z przyczyn naturalnych, dostępne dzięki 4Life Direct, możesz otrzymać całkowicie za darmo. 

Polacy, którzy mieszkają w kraju i są w wieku 18-69 lat mogą otrzymać polisę na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku zupełnie za darmo. Odszkodowanie w wysokości 10 000 zł zostanie wypłacone osobom uposażonym wyłącznie wtedy, jeżeli śmierć nastąpiła w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Świadczenie wypłacane w razie śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku można przeznaczyć na dowolnie wybrany cel i pokrycie wszelkich niezbędnych kosztów np. rachunków za pogrzeb, artykułów spożywczych, mediów itp.

Ubezpieczenie na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku zapewnia uposażonym odszkodowanie w razie śmierci ubezpieczonego wynikającej bezpośrednio z obrażeń odniesionych w wypadku. Dostępna dzięki 4Life Direct polisa na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku, w której suma ubezpieczenia wynosi 10 000 zł jest całkowicie darmowa dla Ciebie. 12-miesięcznej ochrony ubezpieczeniowej udziela ubezpieczyciel Generali Życie TU S.A.  

Jeśli potrzebujesz dodatkowej ochrony z większą sumą ubezpieczenia, możesz kupić polisę z przystępną miesięczną składką. Wystarczy, że skontaktujesz się pod bezpłatnym numerem infolinii: 800 007 750 i porozmawiasz z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie. 

Dla kogo jest ubezpieczenie na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku?

W 4Life Direct uważamy, że Polacy powinni mieć ubezpieczenie. Polacy w wieku 18-69 lat mogą wnioskować o bezpłatną polisę na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku z sumą 10 000 zł i 100 zł w przypadku zgonu z przyczyn naturalnych. Odszkodowanie osobom uposażonym zostanie wypłacone wyłącznie wtedy, jeżeli śmierć nastąpiła w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Jeśli potrzebujesz większej sumy i uznasz, że polisa z sumą 10 000 zł może nie wystarczyć do zaspokojenia potrzeb finansowych Twoich bliskich w razie Twojej śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku, przypominamy, że za pośrednictwem 4Life Direct możesz kupić inne ubezpieczenia, z wyższą sumą i szerszym zakresem ochrony.

Dlaczego potrzebujesz ubezpieczenia na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku

Jeśli Twoje zarobki stanowią jedyne źródło dochodu Twojej rodziny, polisa na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku zapewni im bezpieczeństwo finansowe w razie Twojej śmierci w wyniku wypadku. Świadczenie z ubezpieczenia będą mogli przeznaczyć na pokrycie dowolnych wydatków.

Otrzymaj darmowe dla Ciebie ubezpieczenie na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku

Zyskaj bezpłatnie ochronę ubezpieczeniową z sumą ubezpieczenia 10 000 zł na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku i 100 zł w przypadku zgonu z przyczyn naturalnych. Nie czekaj, chroń swoich bliskich. Wypełnij dostępny na stronie internetowej formularz i otrzymaj bezpłatnie roczną polisę

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.