Poznaj składkę Kup online
Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach

Jak długo trwa rozpatrywanie roszczenia w 4Life Direct?

wtorek, 27 września 2022

W 4Life Direct rozpatrywanie roszczeń ubezpieczeniowych nie trwa długo. Wiemy, jak ważne są szybkie płatności w trudnych chwilach. Właśnie dlatego zlecenie wypłaty świadczenia w ubezpieczeniu „Moi Bliscy” następuje w ciągu 24 godzin (dni robocze) od zaakceptowania odszkodowania.

Jak zgłosić roszczenie o odszkodowanie z polisy  zawartej za pośrednictwem 4Life Direct?

Roszczenia ubezpieczeniowe nie są generowane automatycznie, gdy osoba ubezpieczona odchodzi. Uposażony wskazany w polisie będzie musiał zgłosić roszczenie sam. 

W 4Life Direct zgłoszenie roszczenia ubezpieczeniowego jest proste. Jeśli chcesz uzyskać odszkodowanie, możesz to zrobić w następujący sposób:

  • Telefonicznie: zadzwoń do biura obsługi klienta pod numerem 22 354 50 00.
  • Drogą mailową: info@4lifedirect.pl lub odszkodowania@4lifedirect.pl.

Jak długo trwa rozpatrywanie roszczenia?

Rozumiemy, że poradzenie sobie z utratą bliskiej osoby jest ogromnie trudne. Czasami potrzebujemy szybkiego dostępu do środków finansowych, aby opłacić o niezbędne wydatki. Właśnie dlatego zlecenie wypłaty świadczenia z polisy „Moi Bliscy”, następuje w ciągu 24 godzin (dni robocze) od zaakceptowania odszkodowania.

Czego potrzebuję, aby zgłosić odszkodowanie z polisy na życie?

Aby móc zgłosić roszczenie ubezpieczeniowe w 4Life Direct, potrzebne będą:

  • dane ubezpieczonego,
  • dane zgłaszającego,
  • informacje o zajściu zdarzenia i jego okolicznościach.

W celu rozpatrzenia odszkodowania niezbędne jest przygotowanie dokumentów, odpowiednich dla danego ubezpieczenia. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Za pośrednictwem 4Life Direct kupisz przystępne cenowo ubezpieczenie na życie. Jeśli masz polisę i chcesz uzyskać dodatkowe informacje lub kupić ubezpieczenie na życie skontaktuj się z 4Life Direct już dzisiaj.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

kobieta i mężczyzna czytają informacje