Poznaj składkę Kup online
Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach

Czym jest ubezpieczenie na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku?

sobota, 24 września 2022

Ubezpieczenie na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku zapewnia wypłatę świadczenia osobom uposażonym w razie śmierci w wyniku wypadku.

Zdarzenia objęte polisą to m.in. śmierć w wyniku wypadków drogowych, pożaru, porażenia prądem, ale również nieszczęśliwego wypadku w domu.

Kto potrzebuje ubezpieczenia na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku?

Co stanie się z osobami, które są od Ciebie zależne, gdyby coś Ci się jutro przytrafiło? Czy będą miały zapewnione bezpieczeństwo finansowe? Ubezpieczenie na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku może pomóc zapewnić pomoc finansową dla Twoich bliskich w razie Twojej śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Oferowana dzięki 4Life Direct polisa na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku z sumą ubezpieczenia 10 000 zł oraz 100 zł w przypadku zgonu z przyczyn naturalnych to ochrona, którą można otrzymać za darmo. Trwającej 12 miesięcy ochrony ubezpieczeniowej udziela ubezpieczyciel Generali Życie TU S.A.  

Co, jeśli 10 000 zł to dla mnie za mało?

Jeśli uznasz, że polisa z sumą ubezpieczenia 10 000 zł może nie wystarczyć do zaspokojenia potrzeb finansowych Twoich bliskich w razie Twojej śmierci w wyniku wypadku, przypominamy, że za pośrednictwem 4Life Direct znajdziesz wiele różnych produktów ubezpieczeniowych, w tym inne przystępne cenowo polisy.

Masz do wyboru kilka opcji, obejmujących m.in.: możliwość zwiększenia sumy ubezpieczenia na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku lub możesz wybrać inne polisy, które zapewnią szerszą ochronę w przypadku śmierci.

Nasz zespół specjalistów służy pomocą – zachęcamy do kontaktu. Jeśli chcesz otrzymać ubezpieczenie na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku, wypełnij formularz dostępny na stronie już dzisiaj. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

kobieta i mężczyzna czytają informacje