Poznaj składkę Kup online
Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach

Jak wybrać dla siebie odpowiednią firmę oferującą ubezpieczenia na życie

niedziela, 05 czerwca 2022

Zakup pierwszej polisy na życie jest ważną decyzją. Warto się upewnić, że wybrałeś dla siebie najlepszą firmę oferującą ubezpieczenia na życie. Na pierwszy rzut oka wybór odpowiedniego ubezpieczyciela może wydawać się nie lada wyzwaniem.

Na szczęście to całkiem łatwy proces. Wszystko, co musisz zrobić, by wybrać odpowiednią dla siebie firmę oferującą polisy na życie, to zastosować się do następujących wskazówek:

Historia

Warto sprawdzić przede wszystkim, od jak dawna firma działa w branży i  wybierać  tę która ma ugruntowaną pozycję na rynku i udokumentowane osiągnięcia. W 4Life Direct już od ponad 10 lat pośredniczymy w sprzedaży prostych i przystępnych cenowo ubezpieczeń na życie i przez ten czas zdążyliśmy zbudować mocną pozycję w branży.

Jakość obsługi

Wybierz firmę, która zapewnia wysoką jakość obsługi klienta. Aby przetestować jakość obsługi, wystarczy zadzwonić. Czy konsultanci są w stanie odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania? Czy wsłuchują się w Twoje potrzeby? Jak szybko reagują na Twoje pytania?

W 4Life Direct naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, dlatego zawsze stawiamy potrzeby klientów na pierwszym miejscu.

Złóż wniosek online – Wystarczy, że klikniesz tutaj i wyślesz nam wypełniony formularz. 

Zadzwoń do nas już dzisiaj! – Jeśli wolisz kontakt telefoniczny, zadzwoń pod ten bezpłatny numer: 800 007 750. Nasze godziny pracy: od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 19:00.

Opinie

Wybierz firmę, która ma dobre opinie klientów. Kliknij tutaj, aby sprawdzić opinie klientów 4Life Direct.[1] [2] 

Jeśli poszukujesz ubezpieczenia na życie, skontaktuj się z 4LifeDirect. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

kobieta i mężczyzna czytają informacje