Poznaj składkę Kup online

Teraz Polacy mogą otrzymać roczną ochronę za darmo

piątek, 31 marca 2023

Dzięki firmie 4Life Direct Sp. z o.o. Polacy w wieku 18-70 lat mogą przystąpić do  ubezpieczenia „Twoja Ochrona” z sumą aż 10 000 zł w wyniku śmierci spowodowanej nieszczęśliwym wypadkiem.

Ubezpieczenie to ważna ochrona, która zapewnia bliskim wsparcie finansowe w przypadku śmierci członka rodziny. Wiele osób w Polsce uważa, że takie ubezpieczenie nie jest im potrzebne, gdyż są np. za młodzi albo uważają, że są ostrożni i nieszczęśliwy wypadek ich nie dotyczy. Firma 4Life Direct Sp. z o.o. ma zdecydowane stanowisko w tej kwestii i uważa, Polacy powinni mieć ubezpieczenie, w szczególności taką ochronę, która obejmuje śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku. 4Life Direct Sp. z o. o. oferuje przystąpienie do ubezpieczenie „Twoja Ochrona” bezpłatnie. Składka za to ubezpieczenie opłacana jest  w całości przez 4Life Direct Sp. z o.o.

Dlaczego Polacy mogą otrzymać od 4Life Direct Sp. z o.o. darmową ochronę?

4Life Direct sp. z o.o. uważa, że każdy powinien mieć ubezpieczenie. Tylko w 2021 roku w wypadkach drogowych zginęło aż 2 074 osób [1]. Oferując bezpłatne przystąpienie do ubezpieczenia „Twoja Ochrona”, firma chce zwiększyć świadomość ludzi na temat tego, jak ważne jest posiadanie takiej ochrony. Dzięki polisie, Polacy będą mieli zapewnione poczucie bezpieczeństwa finansowego, gdyby zdarzyła się tragedia i ktoś z rodziny poniósłby śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Gazeta FAKT, 30.03.2023
Gazeta FAKT, 30.03.2023

Uważamy, że Polacy powinni mieć ubezpieczenie, dlatego zdecydowaliśmy się na publikację informacji  o polisie w dzienniku ogólnopolskim. Chcemy tym samym dotrzeć do jak najszerszej grupy osób, które mogą potrzebować tej ważnej ochrony.

Co obejmuje ubezpieczenie, które można otrzymać bezpłatnie od 4Life Direct Sp. z o.o.?

Ubezpieczenie „Twoja Ochrona”, do którego można przystąpić dzięki spółce 4Life Direct obejmuje:
– ochronę z sumą 10 000 zł na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku – bez względu na to, czy był to wypadek komunikacyjny, czy nieszczęśliwy wypadek zdarzył się w domu, parku czy też innym miejscu publicznym.

Dla kogo: dla mieszkających w kraju Polaków w wieku 18 – 70 lat. By móc odebrać darmową ochronę od 4Life Direct Sp. z o.o. należy posiadać adres e-mailowy, na który zostaną wysłane dokumenty.
Czas trwania ubezpieczenia: ochrona ubezpieczeniowa trwa 12 miesięcy
Suma ubezpieczenia: 10 000 zł na śmierć spowodowaną nieszczęśliwym wypadkiem  i 100 zł na śmierć naturalną.
Jak długo czeka się na wypłatę: zlecenie wypłaty świadczenia następuje w ciągu 24 godzin (dni robocze) od dostarczenia dokumentów i zaakceptowaniu odszkodowania.
Ile kosztuje ochrona: 0 zł. Składki w całości opłaca 4Life Direct Sp. z o.o., który jest ubezpieczającym.
Jak można się ubezpieczyć: wypełnij formularz dostępny TUTAJ – wystarczą tylko 2 minuty.

[1] https://statystyka.policja.pl/st/ruch-drogowy/76562,wypadki-drogowe-raporty-roczne.html

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.