Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134.
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną


Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134.
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną

Nikt nie chce myśleć o śmierci, ale warto się na nią przygotować. Mimo, że w życiu pieniądze to nie wszystko, jest to zmartwienie, z którym nie chcesz zostawiać swoich bliskich. Dzięki ochronie ubezpieczeniowej w wysokości aż do 250 000 zł, gdy nadejdzie Twój czas, podaruj swoim bliskim możliwość spokojnego upamiętnienia Ciebie zamiast zamartwiania się o rachunki. Ubezpieczenie Terminowe Ubezpieczenie na Życie zawierane z Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited z siedzibą na Gibraltarze zostało zaprojektowane tak by zapewniać wysokie sumy ubezpieczenia z niskimi miesięcznymi składkami, dając Ci możliwość zabezpieczenia przyszłości finansowej swoich bliskich nawet gdy Ciebie już zabraknie.

mapNiskie miesięczne składki
mapWybierz ochronę ubezpieczeniową w wysokości od 25 000 do 250 000 zł
mapŚwiadczenie jest zlecane do wypłaty w ciągu 7 dni od zaakceptowania kompletu dokumentów
mapDostępne dla osób między 18. a 75. rokiem życia
mapAby przystąpić do ubezpieczenia wystarczy odpowiedzieć na 3 pytania dotyczące zdrowia
mapMożesz wykupić tę polisę nie wychodząc z domu
Wybierz Podwójne Świadczenie Wypadkowe aby sprawić, że Twoi bliscy otrzymają podwójną wartość wybranej przez Ciebie sumy ubezpieczenia jeśli śmierć będzie spowodowana nieszczęśliwym wypadkiem.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia, które zawierają szczegóły umowy oraz wykluczenia znajdziesz w dokumentach do pobrania.

 

1. Poinformuj nas o śmierci osoby ubezpieczonej
Skontaktuj się bezpośrednio z Działem Odszkodowań, a udzielimy Ci wszystkich informacji dotyczących dokumentów niezbędnych do otrzymania świadczenia. Przede wszystkim, podaj nam podstawowe dane dotyczące roszczenia, w tym przyczynę śmierci oraz numer polisy (jeśli go posiadasz). Możesz to zrobić w najwygodniejszy dla siebie sposób – pocztą e-mail, telefonicznie, osobiście lub za pośrednictwem poczty.

 

2. Wypełnij wniosek i dostarcz nam wymagane dokumenty
Podstawą do wypłaty świadczenia jest wniosek. Na wniosku znajdziesz również listę innych wymaganych dokumentów. Wypłata świadczenia zostanie zlecona najpóźniej w ciągu 7 dni (w dni pracujące) od zaakceptowania kompletu wymaganych dokumentów. W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się bezpośrednio z Działem Odszkodowań, a udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Wypłata roszczeń i postępowanie roszczeniowe oparte jest na przepisach prawa i wyżej wymienione wskazówki są jedną z możliwości uzyskania informacji o roszczeniu i krokach jakie należy podjąć, aby świadczenie zostało zapłacone.

Kontakt z Działem Odszkodowań 4Life Direct:
4Life Direct sp. z o.o.
Dział Odszkodowań
ul. Chmielna 132/134
00-805 Warszawa
Tel.: 22 354 50 00
e-mail: odszkodowania@4lifedirect.pl

 

W szczególnych i uzasadnionych przypadkach 4Life Direct działający w imieniu Ubezpieczyciela zastrzega sobie prawo żądania innych dodatkowych informacji i dokumentacji.Wypłata odszkodowań i postępowanie odszkodowawcze oparte jest na przepisach prawa i wyżej wymienione wskazówki są jedną z możliwości uzyskania informacji o odszkodowaniu i krokach jakie należy podjąć, aby świadczenie zostało zapłacone.

Umowa ubezpieczenia jest regulowana Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia. Reklama ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Umowa Ubezpieczenia zawierana jest z Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited z siedzibą na Gibraltarze. Red Sand Life jest notyfikowany prze KNF zgodnie z właściwymi europejskimi regulacjami ubezpieczeniowymi oraz jest upoważniony do oferowania ochrony ubezpieczeniowej i zawierania umów ubezpieczenia w Polsce.