Poznaj składkę Kup online

Uważamy, że Polacy powinni mieć ubezpieczenie.

Odbierz bezpłatną ochronę z sumą ubezpieczenia 10 000 zł
na wypadek śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku.
Nie czekaj i zabezpiecz swoich bliskich.

Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach

Czy ubezpieczenie na życie jest drogie?

niedziela, 22 maja 2022

Ubezpieczenie na życie jest przystępne cenowo. Co więcej, jest ważnym elementem rozsądnej strategii finansowej, zwłaszcza biorąc pod uwagę jakość ochrony. Składka zależy od wielu różnych czynników. Nigdy jednak nie dowiesz się, ile dokładnie kosztuje, jeśli nadal będziesz odkładać na później rozmowę z konsultantem na temat umowy ubezpieczenia na życie. Ważna wskazówka: cena miesięcznej składki w Twojej polisie, nigdy nie będzie niższa, niż teraz.

Rodzaje ubezpieczenia na życie

Istnieje wiele różnych rodzajów polis ubezpieczeniowych na życie. Różnią się zwykle czasem obowiązywania umowy, sumą ubezpieczenia, zakresem ochrony lub wysokością miesięcznej składki. W tym artykule 4Life Direct wyjaśnia wszystko, co musisz wiedzieć o ubezpieczeniach na życie.

Czym jest ubezpieczenie na życie?

Ubezpieczenie na życie to rodzaj umowy między ubezpieczającym , a Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Zgodnie z nią, ubezpieczyciel zobowiązuje się do wypłaty  określonej kwoty świadczenia (na wypadek śmierci) w zamian za opłacanie składki. Krótko mówiąc, w razie śmierci ubezpieczonego, uposażony wskazany w umowie, otrzyma należne mu z tego tytułu świadczenie.

Dlaczego ubezpieczenie na życie jest tak ważne?

Celem polisy na życie jest zapewnienie wsparcia finansowego najbliższym w razie śmierci ubezpieczonego. Ubezpieczenie na życie obejmuje wiele różnych przyczyn zgonu, w tym podeszły wiek, nowotwory, inne choroby, a nawet nieszczęśliwe wypadki.

Jeśli ktokolwiek polega na Twojej pomocy finansowej, warto rozważyć zakup ubezpieczenia na życie.

Kupno polisy ubezpieczeniowej na życie to jedna z najlepszych decyzji, jakie możesz podjąć, aby zadbać o przyszłość swoich najbliższych.

Jakie rodzaje polis ubezpieczeniowych na życie wyróżniamy?

Gdy wreszcie zdecydujesz się na zakup ubezpieczenia na życie, najprawdopodobniej będziesz mieć do wyboru kilka różnych rodzajów polis. Najpopularniejsze z nich to:

Terminowe ubezpieczenie na życie

Terminowe ubezpieczenie na życie to umowa, która obowiązuje przez określony czas lub do osiągnięcia określonego wieku. W przypadku terminowej polisy ubezpieczony jest objęty ochroną tylko przez pewien okres, np. pięć lat. Ubezpieczyciel wypłaci świadczenie uposażonym, wyłącznie, jeśli ubezpieczony umrze w okresie obowiązywania ochrony ubezpieczeniowej.

Jeżeli szukasz przystępnego cenowo, terminowego ubezpieczenia na życie, 4Life Direct ma dla Ciebie idealne rozwiązanie. Polisa „Pomyśl o przyszłości bliskich” dostępna za pośrednictwem 4Life Direct oferuje Ci 5-letnią ochronę. Ubezpieczenie można kupić od 18 aż do 75 roku życia.

Bezterminowe ubezpieczenie na życie

Bezterminowe ubezpieczenie na życie „Moi Bliscy” to ubezpieczenie, które nie obowiązuje jedynie przez pewien okres. Ten rodzaj polisy jest  zawierany na  czas nieokreślony i wygasa, dopiero po śmierci ubezpieczonego lub gdy przestanie się  opłacać miesięczne składki.

Ludzie często postrzegają takie polisy jako najłatwiejszą formę ubezpieczenia na życie, ponieważ nie ma konieczności przedłużania umowy co kilka lat. Kolejny plus bezterminowej polisy na życie to fakt, że Twoje składki pozostają takie same do końca Twojego życia.

Jeśli szukasz przystępnego cenowo, bezterminowego ubezpieczenia na życie, 4Life Direct ma dla Ciebie idealne rozwiązanie. Bezterminowa polisa na życie („Moi bliscy”) zapewnia Ci ochronę na czas nieokreślony. Oznacza to, że Twoje ubezpieczenie nie ma terminu ważności, a ochrona jest ważna do końca życia, jeśli opłacane są składki.

Składki Twojego bezterminowego ubezpieczenia pozostaną takie same przez całe Twoje życie o ile nie zmienisz sumy ubezpieczenia lub poszerzysz zakresu ubezpieczenia. Wyliczamy ich wysokość m.in. na podstawie Twojego wieku w chwili wejścia polisy w życie.

Kiedy warto kupić ubezpieczenie na życie?

Właściwy czas na zakup polisy na życie zależy od Twoich indywidualnych potrzeb i bieżących okoliczności.

Zwykle ludzie kupują ubezpieczenie, jeśli ich rodzina lub inne bliskie im osoby, są od nich zależne finansowo. Co ciekawe, zakup polisy w młodym wieku ma pewne korzyści, zwłaszcza gdy chcesz kupić bezterminowe ubezpieczenie na życie. Wynika to z faktu, że składki na polisę ubezpieczeniową na życie rosną wraz z wiekiem. Jeżeli kupisz bezterminowe ubezpieczenie np. w wieku 40 lat, będziesz płacić taką samą składkę do końca życia. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakup ubezpieczenia dopiero w wieku 70 lat, Twoja składka będzie o wyższa.

Jak świadczenie z ubezpieczenia na życie może pomóc mojej rodzinie?

Niestety, każdego dnia naszego życia, każdy z nas jest narażony na różne niebezpieczeństwa. Czasami nie mamy żadnego wpływu na to, co nas spotyka. Mając na uwadze powyższe, ubezpieczenie na życie może zapewnić Tobie i Twojej rodzinie większy spokój ducha i poczucie bezpieczeństwa.

Polisa ubezpieczeniowa pomoże Wam przygotować się na najgorsze, gwarantując Twoim bliskim wsparcie finansowe , gdyby coś Ci się stało.

Ubezpieczenie na życie zapewnia ochronę finansową

Ubezpieczenie na życie pozwala zabezpieczyć finanse Twoich najbliższych. W razie Twojej śmierci uposażeni wskazani w umowie ubezpieczenia otrzymają wypłatę świadczenia. Uzyskane pieniądze mogą przeznaczyć na spłatę wszelkich zadłużeń, takich jak rachunki z kart kredytowych,  raty kredytu hipotecznego bądź samochodowego. Twoja rodzina może wykorzystać te środki do opłacenia wszelkich należności, które mogą się szybko kumulować. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby zawsze być przygotowanym, bez względu na okoliczności.

Ubezpieczenie na życie pomoże Ci zostawić spuściznę

Czy zastanawiałeś się, czy Twoi najbliżsi będą zabezpieczeni finansowe, gdyby coś Ci się stało?

Jeżeli nie masz aktywów lub oszczędności, które mógłbyś zostawić najbliższym po Twoim odejściu, ubezpieczenie na życie będzie doskonałym rozwiązaniem. Dzięki posiadaniu polisy, zyskasz pewność, że ludzie, na których Ci zależy, jak Twoje dzieci lub wnuki, będą przygotowani na wszystkie ważne etapy ich życia. Dla Twoich bliskich świadczenie z ubezpieczenia będzie wspaniałym dowodem Twojej troski, nawet po śmierci.

Ile kosztuje ubezpieczenie na życie?

Twoja miesięczna składka będzie zależeć przede wszystkim od wybranej polisy ubezpieczeniowej. Za pośrednictwem 4Life Direct możesz kupić terminowe lub bezterminowe ubezpieczenie, które, jak sama nazwa wskazuje, oferuje ochronę na czas nieokreślony. Poniżej znajdziesz listę czynników, które mogą mieć wpływ na wysokość składki Twojej polisy na życie.

  • Wiek ubezpieczanego: Im niższy wiek, tym niższa składka za wybraną sumę ubezpieczenia. Im szybciej zdecydujesz się na zakup ubezpieczenia, tym mniejsza będzie miesięczna składka. W przypadku bezterminowego ubezpieczenia składka pozostanie taka sama do końca życia, chyba że ubezpieczający sam zdecyduje np. o podwyższeniu sumy ubezpieczenia. W terminowym ubezpieczeniu na życie, Twoja składka nie ulegnie zmianie jedynie w okresie trwania umowy. Warto zatem kupić polisę na życie jak najwcześniej, aby skorzystać z niższej składki.
  • Wybrana suma ubezpieczenia: Przykładowo, składka na ubezpieczenie „Moi bliscy” zaczyna się od 53 zł. Możesz ubezpieczyć się na kwotę od 2000 zł do 50 000 zł. Świadczenie może jednak wynieść nawet 150 000 zł, ponieważ w razie śmierci w nieszczęśliwym wypadku, uposażeni otrzymują trzykrotność sumy ubezpieczenia.
  • Wybrany wariant: Możesz ubezpieczyć się indywidualnie lub razem z partnerem czy małżonkiem. Ubezpieczenie wraz z partnerem w ramach jednej polisy na życie często okazuje bardziej korzystne. Co więcej, pozwoli Wam zapewnić sobie wzajemną ochronę. Skontaktuj się z 4Life Direct już dziś, aby kupić polisę na życie.

Czy ubezpieczenie na życie jest drogie?

Wiele osób myśli, że ubezpieczenie na życie jest drogie i nie podejmuje się rozmowy z konsultantem, by otrzymać darmową wycenę. Wysokość składki ubezpieczeniowej zależy od wielu różnych czynników. Skontaktuj się z nami, by uzyskać darmową wycenę. Możesz się mile zaskoczyć!

Wierzymy, że wszyscy Polacy zasługują na wysokiej jakości ubezpieczenie na życie. W związku z tym dbamy, aby oferowane za naszym pośrednictwem polisy były zarówno przystępne cenowo, jak i zapewniały adekwatną ochronę.

Jak kupić polisę ubezpieczeniową na życie za pośrednictwem 4Life Direct?

Wystarczy, że skontaktujesz się z 4Life Direct już dzisiaj, a z przyjemnością poprowadzimy Cię przez cały proces i pomożemy przeanalizować wszystkie dostępne opcje. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że wybrane ubezpieczenie na życie będzie idealne dla Ciebie i Twojej rodziny.

Konsultant 4Life Direct przygotuje wycenę na podstawie Twoich indywidualnych potrzeb. Skontaktuj się z 4Life Direct już dzisiaj, aby kupić polisę na życie, która zabezpieczy przyszłość Twoich najbliższych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem, który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

kobieta i mężczyzna czytają informacje

Wypełnij formularz

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny lub e-mailowy kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]