Poznaj składkę Kup online

Czy ubezpieczenie na życie jest drogie?

niedziela, 22 maja 2022

Zastanawiasz się ile kosztuje składka w ubezpieczeniu na życie? Wysokość składki za  polisę na życie może być bardzo różna i zależna od wielu czynników  w tym między innymi zależy od rodzaju i zakresu wybranej ochrony.

Istnieje wiele różnych rodzajów polis ubezpieczeniowych na życie. Takie polisy różnią się zwykle okresem obowiązywania umowy, sumą ubezpieczenia, zakresem ochrony lub wysokością miesięcznej składki.

Twoja miesięczna składka będzie zależeć przede wszystkim od wybranej sumy ubezpieczenia. Za pośrednictwem 4Life Direct możesz kupić terminowe ubezpieczenie na życie lub bezterminowe ubezpieczenie, które, jak sama nazwa wskazuje, oferuje ochronę na czas nieokreślony. Poniżej znajdziesz listę czynników, które mogą mieć wpływ na wysokość składki Twojej polisy na życie.

  • Wiek ubezpieczanego –Im szybciej zdecydujesz się kupić ubezpieczenie na życie, tym mniej zapłacisz. W przypadku bezterminowego ubezpieczenia na życie składka jest stała, o ile sam nie zawnioskujesz o zwiększenie sumy ubezpieczenia. Warto zatem jak najwcześniej kupić polisę na życie, aby mieć niższe składki. 
  • Wybrana suma ubezpieczenia – W Bezterminowym ubezpieczeniu na życie “Moi Bliscy”, możesz ubezpieczyć się na kwotę aż do 50 000 zł. Wypłata świadczenia może jednak wynieść nawet 150 000 zł, ponieważ w razie śmierci w nieszczęśliwym wypadku, uposażeni otrzymają trzykrotność sumy ubezpieczenia.

Wybrany wariant – możesz ubezpieczyć się indywidualnie,  razem z partnerem lub , małżonkiem. Ubezpieczenie wraz z partnerem w ramach jednej polisy często okazuje się korzystniejsze. Ubezpieczając się wspólnie, możecie cieszyć się wzajemną ochroną i pewnym wsparciem finansowym. Skontaktuj się z 4Life Direct już dziś, aby kupić ubezpieczenie na życie.

[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]