Poznaj składkę Kup online
Szukasz ubezpieczenia? Zadzwoń:
800 007 750
Masz już polisę i pytania? Zadzwoń:
22 279 07 77
Szczęśliwe starsze małżeństwo spokojne o swoją przyszłość.

Korzyści z Bezterminowego Ubezpieczenia na Życie

piątek, 13 marca 2020

Zastanawiasz się jakie są korzyści z posiadania ubezpieczenia na życie? Czy wiesz, że dzięki wypłacie świadczenia Twoi bliscy otrzymają wsparcie finansowe, które będą mogli przeznaczyć m.in. na rachunki związane z ostatnim pożegnaniem, spłatę rat kredytu, edukację czy inne ważne opłaty. W Bezterminowym ubezpieczeniu na życie wysokość składki jest stała i nie zmienia się np. ze względu na wiek czy zmianę zdrowia.

Wyobraź sobie, że nie masz ubezpieczenia samochodowego, a przydarzył ci się wypadek. To nieprzyjemne i kosztowne zdarzenie. Podobnie poważne i odczuwalne konsekwencje może być pożar czy zalanie nieubezpieczonego mieszkania. Polisa w takich przypadkach chroni przed tym, co jest niespodziewane. Ubezpieczenie na życie działa na tych samych zasadach, zapewniając potrzebną ochronę i poczucie bezpieczeństwa.

Nie jesteś pewien, czy Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie jest odpowiednie dla Ciebie? Oto trzy najważniejsze korzyści płynące z ubezpieczenia na życie, które warto wziąć pod uwagę:

1. Ochrona finansowa przed skutkami nieprzyjemnych zdarzeń losowych

Nie masz kontroli nad wszystkim, co przyniesie przyszłość, ale możesz być przygotowany na zaskakujące sytuacje. Gdyby ciebie zabrakło, suma ubezpieczenia (świadczenie) z Twojej polisy, mogłyby pomóc Twoim bliskim pokryć koszty edukacji, spłacić kartę kredytową lub pokryć wydatki na bieżące utrzymanie i rachunki.

2. Stała składka, która nigdy nie wzrośnie

Oprócz większego bezpieczeństwa finansowego, jakie daje ubezpieczenie na życie, możesz zyskać poczucie stabilizacji – twoje składki ubezpieczeniowe nigdy nie wzrosną, chyba, że sam podejmiesz taką decyzję i zawnioskujesz o wyższą sumę ubezpieczenia. Wysokość składki, którą zamroziłeś, jest skalkulowana w oparciu o Twój wiek w chwili, gdy polisa zacznie obowiązywać, zatem im szybciej złożysz wniosek o ubezpieczenie, tym niższa będzie Twoja składka!

3. Dożywotnia ochrona, nawet jeśli zmienisz pracę lub stan Twojego zdrowia ulegnie pogorszeniu

Pracujesz zbyt ciężko, by dać się nieprzyjemnie zaskoczyć. Świadczenie z Bezterminowego Ubezpieczenia na Życie da Ci dożywotnią ochronę finansową. Nawet, jeśli zmienisz rodzaj wykonywanej pracy, firmę lub nagle pogorszy się stan twojego zdrowia, wartość polisy i wysokość składek nie ulegną zmianie.

Ubezpieczenie – świadomy wybór

Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie oferowane za pośrednictwem 4Life Direct jest wartą rozważenia opcją ubezpieczeniową dla dorosłych w wieku od 40 do 85 lat. Złożenie wniosku o ubezpieczenie to jedyne, co musisz zrobić. Twoja akceptacja jest gwarantowana, bez względu na przebyte choroby – żadnych badań lekarskich, żadnych pytań o stan zdrowia.

Jesteśmy tu, by w łatwy i przystępny sposób pomóc Ci lepiej zatroszczyć się finansowo o Twoją rodzinę. Zacznij od darmowego wyliczenia składek: kliknij tutaj.

Zabezpiecz przyszłość finansową rodziny już dziś. Skontaktuj się z 4Life Direct, by uzyskać bezpłatną wycenę.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

Klikając w przycisk „Chcę poznać składkę” wyrażasz zgodę na telefoniczny kontakt od 4Life Direct Sp. z o.o. w celu przedstawienia oferty marketingowej. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale wysłanie formularza jest równoznaczne ze zgodą na kontakt w sprawie zgłoszenia.

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych
za pośrednictwem 4Life Direct ubezpieczeniach?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Wypełnij formularz, by uzyskać bezpłatną rozmowę z konsultantem,
który pomoże Tobie dobrać odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie.

see also