Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134.
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną


Klikając przycisk “wyślij” wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty marketingowej przez 4Life Direct Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-805), ul. Chmielna 132/134.
kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności
kliknij tutaj, aby zapoznać się z klauzulą informacyjną

Korzyści z Bezterminowego Ubezpieczenia na Życie

szczęśliwe małżeństwo

Wyobraź sobie, że nie masz ubezpieczenia samochodowego, a przydarzył Ci się wypadek. To nieprzyjemne i kosztowne zdarzenie. Podobnie rzecz ma się jeśli chodzi o ubezpieczenie mieszkania, które jest niezbędne na okoliczność wypadku. Ubezpieczenie chroni Cię przed tym co niespodziewane.

 

Ubezpieczenie na życie niczym się w tej kwestii nie różni i jest równie ważnym źródłem ochrony i bezpieczeństwa.

Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie oferowane za pośrednictwem 4Life Direct zapewnia bezpieczeństwo finansowe Tobie oraz Twojej rodzinie gdy nie będzie Cię już przy niej. Osoby w wieku od 40 do 85 lat mogą złożyć wniosek o ubezpieczenie w bardzo prosty i szybki sposób.

Nie jesteś pewien czy Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie jest odpowiednie dla Ciebie? Oto trzy najważniejsze korzyści płynące z ubezpieczenia na życie, które warto wziąć pod uwagę:

1. Ochrona finansowa przed skutkami nieprzyjemnych zdarzeń losowych.

Nie masz kontroli nad wszystkim co przyniesie przyszłość, ale możesz być na to przygotowany. Gdyby Ciebie zabrakło, suma ubezpieczenia (świadczenie) z Twojej polisy mogłaby pomóc Twoim bliskim pokryć koszty edukacji, spłacić kartę kredytową lub pokryć wydatki na bieżące utrzymanie i rachunki.

2. Stała składka, która nigdy nie wzrośnie.

Oprócz większego bezpieczeństwa finansowego jakie daje Ci ubezpieczenie na życie możesz zyskać to, że Twoje składki ubezpieczeniowe nigdy nie wzrosną, chyba, że zdecydujesz się zmienić wysokość ubezpieczenia. Wysokość składki, którą zamroziłeś, jest skalkulowana w oparciu o Twój wiek w chwili gdy polisa zacznie obowiązywać, zatem im szybciej złożysz wniosek o ubezpieczenie, tym niższa będzie Twoja składka!

3. Dożywotnia ochrona, nawet jeśli zmienisz pracę lub stan Twojego zdrowia ulegnie pogorszeniu.

Pracujesz zbyt ciężko by dać się nieprzyjemnie zaskoczyć. Świadczenie z Bezterminowego Ubezpieczenia na Życie da Ci dożywotnią ochronę finansową. Nawet jeśli zmienisz rodzaj wykonywanej pracy, pracodawcę lub pogorszy się stan Twojego zdrowia, wartość Twojej polisy i wysokość składek nie ulegnie zmianie.

Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie oferowane za pośrednictwem 4Life Direct jest jeszcze jedną świetną opcją ubezpieczeniową dla dorosłych w wieku od 40 do 85 lat. Złożenie wniosku o ubezpieczenie to jedyne co musisz zrobić. Twoja akceptacja jest gwarantowana, bez względu na przebyte przez Ciebie choroby – żadnych badań lekarskich, żadnych pytań o stan zdrowia.

Jesteśmy tu by w łatwy i przystępny sposób pomóc Ci lepiej zatroszczyć się finansowo o Twoją rodzinę.   Zacznij od darmowego wyliczenia składek: kliknij tutaj.