Poznaj składkę Kup online
Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach

Blog

Ubezpieczona rodzina spędza razem miło czas.

Dlaczego klienci wybierają Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie?

czwartek, 12 marca 2020

O Bezterminowym Ubezpieczeniu na Życie, dostępnym poprzez 4Life Direct, mówi się – ubezpieczenie na prostych zasadach. Dlaczego? Odpowiedź jest równie prosta. Wystarczy jedna rozmowa telefoniczna lub trzy kroki w internecie i już jest się posiadaczem polisy.

Ubezpieczenie gwarantuje objęcie ochroną każdej osoby w wieku 40-85 lat, która złoży wniosek. Dostępne jest w wariancie Indywidualnym i Małżeńskim. Samo zawarcie ubezpieczenia jest szybkie i bezproblemowe. Konsultanci przez cały służą swoją pomocą, wyjaśniając wątpliwości i odpowiadając na pytania. Dodatkowo wnioskujący o ochronę nie musi odpowiadać na pytania o stan zdrowia czy przesyłać swoich badań lekarskich. Choroby nie są przeciwwskazaniem, nawet te onkologiczne, czy przewlekłe.

To sprawia, że wielu klientów dobrze wspomina proces wyboru polisy:

Konsultant bardzo kompetentnie i rzeczowo wyjaśnił mi, na czym polega to ubezpieczenie – potwierdza to pani Dorota. W trakcie jednej rozmowy zdecydowała się na zakup polisy dla siebie. Po roku namówiła na podobną swojego męża.

Nie trzeba przedstawiać żadnych badań lekarskich, żadnych zaświadczeń o stanie zdrowia. Formalności załatwia się szybko, na bieżąco – mówi pani Danuta.

W Bezterminowym Ubezpieczeniu na Życie wnioskowana suma ubezpieczenia zaczyna się od 2 tys. zł i sięga aż do 50 tys zł. W sytuacji, kiedy do śmierci dojdzie na skutek nieszczęśliwego wypadku, obowiązuje tzw. potrójna ochrona wypadkowa. Bliscy otrzymają trzykrotną wartość sumy ubezpieczenia.

Długoterminowa ochrona bez ryzyka

Wysokość składki kalkulowana jest na bazie wieku ubezpieczonej osoby w chwili, kiedy polisa zaczyna obowiązywać. Oznacza to, że im wcześniej złożysz wniosek o ubezpieczenie, tym niższa będzie składka. I nie zmieni się do końca życia – chyba, że sam zdecydujesz się ją podnieść.

Przez pierwsze 24 miesiące (Okres Pierwszej Ochrony) wysokość świadczenia równa jest 100% wpłaconych do daty śmierci składek. Jeśli jednak w tym czasie osoba ubezpieczona poniesie śmierć na skutek nieszczęśliwego wypadku, rodzina otrzyma trzykrotną wartość sumy ubezpieczenia z umowy.

Dożywotnie ubezpieczenie i wypłata w 24h

Nawet, jeśli ubezpieczony zmieni rodzaj wykonywanej pracy, zatrudnienie lub pogorszy się stan jego zdrowia, wartość polisy i wysokość składek nie ulegną zmianie. Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie zapewnia spokój Tobie i Twoim bliskim, nawet wtedy, kiedy Ciebie zabraknie.

Dopilnujemy, żeby środki znalazły się w dyspozycji wskazanych w umowie osób najszybciej jak to możliwe. Wypłata świadczenia zlecana jest w ciągu 24 godzin (w dni robocze) od chwili otrzymania kompletu dokumentów i akceptacji odszkodowania. Tak, by troski o zobowiązania finansowe nie zakłóciły ostatniego pożegnania. Przekonała się o tym Pani Beata:

Wszystko było w jak najlepszym porządku. Przeprowadziłam tylko jedną rozmowę telefoniczną, aby zgłosić zgon. Pani mi bardzo krótko i zwięźle wytłumaczyła, jakie dokumenty mam przesłać, powiadomiła mnie również, że na polisie jest to wszystko napisane. Po wysłaniu tych dokumentów roszczenie zostało bardzo szybko rozpatrzone. Jestem pozytywnie, mile zaskoczona.

Zależy nam na prostocie i przejrzystości, które doceniają klienci. W trosce o ich spokój i komfort, służymy pomocą na każdym etapie – od wyboru polisy po wypłatę świadczenia. Pozytywne opinie zadowolonych klientów stanowią najlepsze potwierdzenie, że te działania są ważne i mają sens.

see also