Poznaj składkę Kup online
Kobieta wyszukuje na laptopie informacji o ubezpieczeniach

4Life Direct opinie

wtorek, 12 marca 2024

Szukasz ubezpieczenia na życie dla siebie lub rodziny? Chcesz mieć pewność, że po śmierci osoby ubezpieczonej, osoby uprawnione do odbioru wypłaty świadczenia otrzymają szybko pieniądze zgodnie z zawartą umową?

Niepewność, jaka może się kryć podczas wyboru odpowiedniej ochrony jest naturalnym elementem podejmowania ważnych decyzji. Jak zdecydować się na konkretną polisę, która będzie najlepszym dla  Ciebie i Twojej rodziny wyborem? Warto poznać prawdziwe opinie klientów, a także osób, które otrzymały wypłatę świadczenia z tytułu polisy na życie.

Za pośrednictwem 4Life Direct można zawrzeć umowę ubezpieczenia aż do 85. roku życia bez względu na stan zdrowia, a ochrona trwa do końca życia, jeśli opłacane są składki. Dlaczego warto zdecydować się na Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie „Moi Bliscy”? Przeczytaj prawdziwe opinie osób uposażonych.

Opinie 4Life Direct – ubezpieczenie Moi Bliscy

Henryk, Konopiska
No bardzo dobrze, szybko poszło. W jednym dniu złożyłem wniosek na drugi dzień już miałem pieniążki.

Katarzyna, Łódź
Nie było żadnych problemów, tutaj bardzo duże wsparcie pracownika infolinii, z którym rozmawiałam. Cała procedura bezproblemowa i bardzo empatyczne zachowanie ze strony pracowników. Absolutnie nie było problemów z kontaktem, z komunikacją, wszystkie pytania które miałam, nie pozostały bez odpowiedzi. Żadnych zastrzeżeń absolutnie nie mam.

Alicja, Poznań
Jestem bardzo zadowolona. W jeden dzień złożyłam wieczorem wniosek, na drugi dzień miałam pieniądze na koncie. To było super. Naprawdę byłam pod wielkim wrażeniem. Składałam elektronicznie, dzieci mi pomogły. Byłam pod wrażeniem.

Aneta, Bradford
Wypłata została przekazana bardzo szybko, bez problemu, jestem bardzo zadowolona. Wszystko było na najwyższym poziomie, bardzo polecam Państwa firmę i Państwa pracowników. Bezproblemowo, na wszystkie pytania udzielano mi poprawnych odpowiedzi.

Mirosław, Staszów
Nie było żadnych problemów, wszystko przebiegło sprawnie, mogę Was polecać innym. Bardzo wzorowa jakość obsługi, grzecznie, profesjonalnie. Bardzo szybko, nie czekałem długo. Po wysłaniu dokumentów dostałem prawie natychmiastowo.

Opinie 4Life Direct
Opinie 4Life Direct

4Life Direct – opinie Moi Bliscy

Alina, Gdynia
Bardzo szybko, bardzo zgrabnie, bez żadnych problemów. Wszystko przez internet poszło. Super współpraca.

Joanna, Nowy Dwór Mazowiecki
Nie mam żadnych zarzutów co do całego procesu wypłaty odszkodowania. Zgłosiłam śmierć taty i kilka dni – nie jestem w stanie powiedzieć ile – ale chyba tyle ile przewidywała umowa. Nie mam żadnych zastrzeżeń, bardzo sprawnie to poszło.

Sylwia, Kraków
Nie było żadnych problemów, zadzwoniłam na infolinię. Przekazali mi informacje mailem co należy zrobić, jestem bardzo zadowolona bo to bardzo szybko poszło. Wszystko idealnie.  

Anna, Żychlin
Nie było żadnych problemów, wszystko było szybko i sprawnie przeprowadzone, zważając na okoliczności. Zaraz po moim zgłoszeniu, kwestia chyba doby, że wpłynęło świadczenie. Jestem bardzo zadowolona i nie mam żadnych uwag.

Barbara, Poznań
Wszystko bardzo dobrze, bardzo szybko i sprawnie przebiegło. Wszystko składałam przez Internet, zgodnie z wytycznymi na stronie internetowej i nie było żadnych problemów.

Piotr, Opole
Byłem bardzo miło zaskoczony szybkością i generalnie zwięzłością całego procesu. Nie było najmniejszych trudności, wszystko zostało zaakceptowane.

Polub i obserwuj nas na Facebooku